Гранитная мойка для кухни Platinum 5847 ONYX матовый Морион
- В наличии
5 919 ₴
3 966 ₴
- +380 (67) 325-86-50менеджер

Гранітна мийка для кухні 5847 ONYX українського бренду Platinum - це стильна, врізна, овальна мийка, яка своїм виглядом чудово доповнить дизайн вашої кухні. Мийка на 80% складається з кварцу та на 20% з надзвичайно твердої акрилової смоли, завдяки чому невибаглива у догляді, а також має великий запас міцності. Розміри чаші, 385х385х180 мм, роблять її дуже місткою та зручною у використанні, а наявність відділу для сушіння робить процес миття посуду швидким і легким. Мийка має матову фактуру і приємний для ока колір, що дозволяє їй легко вписатися в інтер'єр кухні. Мийка виготовлена в Україні з якісного німецького сировини за технологією Solid Surface з дотриманням усіх необхідних стандартів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Platinum |
| Вес | 9.2 кг |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Материал мойки | Гранит |
| Расположение крыла | Оборачиваемая |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Матовая |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Форма мойки | Овальная |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 84 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота мойки | 180 мм |
| Глубина чаши | 180 мм |
| Диаметр чаши мойки | 385 мм |
| Длина мойки | 470 мм |
| Ширина мойки | 580 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 500 мм |
| Комплектация | |
| Сифон | Нет |
- Цена: 3 966 ₴








