Гранитная мойка для кухни VALESO GALANS 7850 матовая Черный металлик
- В наличии
10 612 ₴
- +380 (67) 325-86-50менеджер

Гранітна мийка VALESO 7850 GALANS — це поєднання надійності, практичності та сучасного дизайну. Завдяки глибокій чаші зліва та функціональному крилу справа ця модель стане зручним рішенням для щоденного користування. Матова поверхня в кольорі чорний металік надає кухонному простору стильного акценту.
Мийка виготовлена зі штучного каменю, що складається на 80% з кварцового піску та на 20% з ізофталевої смоли. Такий склад забезпечує високу міцність, стійкість до подряпин, перепадів температур і хімічних речовин.
Технічні характеристики:
-
Тип монтажу: врізна
-
Конструкція: одночашева з крилом
-
Розташування чаші: зліва
-
Розташування крила: справа
-
Загальний розмір: 780×500 мм
-
Розмір чаші: 445×435 мм
-
Глибина чаші: 200 мм
-
Форма: прямокутна
-
Матеріал: штучний камінь (80% кварцовий пісок, 20% ізофталева смола)
-
Колір: чорний металік
-
Поверхня: матова
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valeso |
| Вес | 10 кг |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Материал мойки | Искусственный камень |
| Расположение крыла | Справа |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности | Матовая |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 10 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота мойки | 500 мм |
| Глубина чаши | 200 мм |
| Длина чаши мойки | 445 мм |
| Ширина мойки | 780 мм |
| Ширина чаши мойки | 435 мм |
| Ширина шкафа (для мойки) | 820 мм |
| Комплектация | |
| Дозатор моющего средства | Нет |
| Измельчитель пищевых отходов | Нет |
| Клапан-автомат | Нет |
| Коландер | Нет |
| Корзина для посуды | Нет |
| Разделочная доска | Нет |
| Сифон | Нет |
- Цена: 10 612 ₴








