Люстра стельова на 2 плафони VALESO XL25025-2 для спальні та коридору Чорний XL25025-2
- В наявності
1 209 ₴
725,40 ₴
- +380 (50) 465-90-18менеджер
- +380 (67) 325-86-50менеджер

Стельова люстра від бренду VALESO на два плафони — це втілення функціональності та стильного мінімалізму. Виконана повністю з металу в класичному чорному кольорі, вона стане чудовим доповненням інтер'єрів у стилі лофт, індастріал або хай-тек. Завдяки своїй витягнутій формі, модель ідеально підходить для освітлення вузьких приміщень, таких як коридори та передпокої, а також може бути використана як додаткове джерело світла в спальні чи робочій зоні.
Відкрита конструкція плафонів дозволяє світлу безперешкодно поширюватися, забезпечуючи чітке та яскраве освітлення. Використання патронів типу E27 надає можливість підібрати будь-які лампи — від стандартних до декоративних ламп Едісона, що підкреслять індивідуальність вашого простору.
Технічні характеристики:
-
Розмір виробу: 610х150х240 мм
-
Матеріал: Метал
-
Тип патрона: E27
-
Потужність: 60W
-
Колір: Чорний
-
Джерело світла: В комплект не входить
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 см |
| Діаметр | 610 см |
| Довжина | 610 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.142 кг |
- Ціна: 725,40 ₴

