Люстра стельова на 2 плафони VALESO XL25017-2 для спальні та коридору Чорний XL25017-2
- В наявності
1 273 ₴
763,80 ₴
- +380 (50) 465-90-18менеджер
- +380 (67) 325-86-50менеджер

Стельова люстра від бренду VALESO на два плафони — це компактне та стильне рішення для сучасного інтер'єру. Виконана з міцного металу в універсальному чорному кольорі, вона ідеально підходить для приміщень у стилі лофт, мінімалізм або хай-тек. Завдяки своїй витягнутій формі, модель стане відмінним вибором для освітлення вузьких зон, таких як коридори, або як акцентне освітлення в спальні чи на кухні.
Відкрита конструкція дозволяє світлу поширюватися без перешкод, забезпечуючи високу якість ілюмінації. Лаконічний дизайн без зайвих деталей підкреслює індустріальну естетику, а використання стандартного патрона E27 дає можливість встановити лампи будь-якої форми, що дозволить вам самостійно змінити дизайн світильника за допомогою декоративних ламп.
Технічні характеристики:
-
Розмір виробу: 530х150х340 мм
-
Матеріал: Метал
-
Тип патрона: E27
-
Потужність: 60W
-
Колір: Чорний
-
Кількість джерел світла: 2 (лампи в комплект не входять)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 см |
| Діаметр | 530 см |
| Довжина | 530 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.142 кг |
- Ціна: 763,80 ₴

