Змішувач кухонний під фільтр Platinum чорний KT 14
- В наявності
4 784 ₴
3 205 ₴
- +380 (67) 325-86-50менеджер

Змішувач для кухні Platinum виготовляється з нержавіючої сталі SUS 304, що забезпечує надійність та привабливий зовнішній вигляд. Гарантія на змішувач 12 місяців.
Кухонний змішувач під фільтр Platinum чорний KT 14 добре поєднується з всіма сучасними кухонними мийками. Він має поворотний вилив, що полегшує миття посуду та допомагає зберегти чистоту робочого місця.
Серед переваг такого змішувача:
-простий монтаж;
-зручне управління – двоважільний;
-легкість догляду.
Функціональність такого крана для кухні у поєднанні з хай-тек дизайном забезпечить приємне повсякденне користування виробом.
У комплектацію входять гнучка підводка та кріплення.
Якщо товар не підходить вам, його можливо повернути, згідно з умовами чинного законодавства.
Також у нас можна придбати картриджі та гнучкі шланги до змішувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Platinum |
| Вага | 3.32 кг |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Врізний |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Двоважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 319 мм |
| Довжина виливу | 166 мм |
- Ціна: 3 205 ₴


