Гранітна мийка VALESO CRIPTA 6550 матова Титан
- Немає в наявності
7 266 ₴
- +380 (67) 325-86-50менеджер

Мийка гранітна VALESO 6550 CRIPTA у кольорі титан — це сучасне, функціональне та естетичне рішення для будь-якої кухні. Виготовлена зі штучного каменю, мийка поєднує довговічність і стильний вигляд, що легко впишеться в інтер'єр.
• Розмір мийки (ШхГхВ): 650×500×200 мм
• Розмір основної чаші (ШхГхВ): 340×440×200 мм
Завдяки глибокій чаші мийка зручна у використанні, дозволяє комфортно мити великий посуд та кухонне приладдя. Матова поверхня приємна на дотик і легко очищується. У стандартній комплектації отвір під змішувач не передбачений, але його можна зробити за потреби. Кріплення входять до комплекту.
Гарантія — 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Вага | 10 кг |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Праворуч |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 10 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 200 мм |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 500 мм |
| Довжина чаші мийки | 440 мм |
| Ширина мийки | 650 мм |
| Ширина чаші мийки | 650 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Титан |
- Ціна: 7 266 ₴








