Змішувач кухонний NS02A VALESO (3008B-NA) БІЛОСНІЖНИЙ
- В наявності
2 763 ₴
+380 (50) 465-90-18
менеджер
- +380 (67) 325-86-50менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний змішувач VALESO NS02A (3008B-NA) — це компактне та стильне рішення для сучасної кухні. Покриття кольору білосніжний надає виробу чистого, свіжого вигляду та чудово поєднується зі світлими інтер’єрами або гранітними мийками.
Висота змішувача 280 мм робить його зручним для використання навіть у невеликих кухонних просторах. Вилив довжиною 155 мм забезпечує оптимальний потік води та комфорт у щоденному використанні.
Модель виготовлена з якісних матеріалів, що гарантують довговічність, стійкість до корозії та зносу. Поверхня легко очищується та зберігає свій привабливий вигляд протягом тривалого часу.
Змішувач стане практичним та стильним доповненням вашої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Вага | 1.8 кг |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Лійка | Ні |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Висота виливу | 20 мм |
| Довжина виливу | 15 мм |
- Ціна: 2 763 ₴

