Люстра Sirius B C1717/3 (на 3 плафони)
-40%
- В наявності
1 890 ₴
1 134 ₴
+380504659018
- +380 (50) 465-90-18менеджер
- +380 (67) 325-86-50менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип цоколя: E-27 (Стандарт)
Количество источников света: 3
Длина, мм: 580
Ширина, мм: 580
Высота, мм: 250
Материал каркаса: металл
Материал плафона: стекло
Направленность света: рассеянное освещение
Тип крепления: планка крепления
Мощность, W: 180
Назначение: гостинная
Стиль: декоративный
Форма люстры: нестандартная
Тип люстры: потолочные
Тип используемой лампы: светодиодная лампа
Страна производителя: Китай
Диаметр, мм: 580
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір плафона | Хром |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 58 см |
| Довжина | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 134 ₴




