Люстра металева виробництво Sirius PR 1041/1 чорний на 1 лампочку
- В наявності
1 207 ₴
+380504659018
- +380 (50) 465-90-18менеджер
- +380 (67) 325-86-50менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип цоколя: E-14 (Миньон)
Количество источников света: 1
Высота, мм: 200
Материал каркаса: металл
Материал плафона: текстиль
Направленность света: поворотный механизм
Тип крепления: планка крепления
Тип патрона: E-14
Форма люстры: нестандартная
Тип люстры: декоративные
Тип используемой лампы: светодиодная лампа
Форма плафона: абажур
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 220 см |
- Ціна: 1 207 ₴


