Змішувач кухонний VALESO 56 B NESP (3008 A), сірий
- В наявності
2 763 ₴
- +380 (67) 325-86-50менеджер

Кухонний змішувач VALESO 56 B NESP (3008 A) — це стильне та практичне рішення для сучасної кухні. Сірий колір надає виробу стриманого та універсального вигляду, що легко поєднується з різними стилями інтер’єру.
Висота змішувача 330 мм забезпечує комфорт у використанні, дозволяючи легко мити посуд навіть великого розміру. Вилив довжиною 200 мм створює зручний потік води та забезпечує максимальну функціональність.
Модель виготовлена з якісних матеріалів, що гарантують довговічність, стійкість до зносу та корозії. Поверхня легко очищується та зберігає свій привабливий вигляд протягом тривалого часу.
Цей змішувач стане не лише функціональним елементом, а й стильним доповненням вашої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Вага | 1.58 кг |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Висота виливу | 24 мм |
| Довжина виливу | 20 мм |
- Ціна: 2 763 ₴

