Змішувач кухонний VALESO KT 90, гнучкий, чорний матовий
- В наявності
2 960 ₴
- +380 (67) 325-86-50менеджер

Кухонний змішувач VALESO KT 90 — це сучасне та функціональне рішення для кухні, яке поєднує стильний дизайн і максимальну зручність у використанні. Гнучкий вилив дозволяє легко змінювати напрямок води, що значно спрощує миття посуду та продуктів.
Покриття кольору чорний матовий надає змішувачу елегантного та сучасного вигляду, роблячи його стильним акцентом у кухонному інтер’єрі.
Завдяки висоті 590 мм змішувач забезпечує комфорт при роботі навіть з великим посудом. Довгий вилив 560 мм дозволяє максимально зручно використовувати простір мийки.
Модель виготовлена з якісних матеріалів, що гарантують довговічність, надійність і стійкість до корозії. Гнучка конструкція робить змішувач особливо практичним у щоденному використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 560 мм |
- Ціна: 2 960 ₴


